Yemeyi İçmeyi Seven Babalar İçin Harika Hediye Önerileri

[Toplam:2    Ortalama:3/5]

 
Yemeyi İçmeyi Seven Babalar İçin Harika Hediye Önerileri

Erkeklere hediye almanın zorluğunu bilmeyen var mı? Saat, parfüm, kravat, kol düğmesi, traş makinası, t-shirt, sweat shirt, ayakkabı,kalem, saat, parfüm, kravat, kol düğmesi, traş makinası,…hoop döngüye girdik bile.

Şimdi efendim canımız babalarımıza hediye almak, anneciklerimize hediye almak kadar kolay olmasa da, onlar da hediyelerin en güzellerini, en kullanışlı ve değişik olanları hak ediyorlar.

Yemeyi, içmeyi seven bir babanız varsa ve Babalar Günü için hediye bulma sıkıntısı yaşıyorsanız, işte size harika ve değişik Babalar Günü hediye önerileri.

Bira Soğutucusu

bira-sogutucusu

Bu yenilikçi bira soğutucu Babalar için harika bir hediye fikri ve yaza başlamanın da en güzel yolu. Bira soğutucusunu hazır olana kadar buzlukta dondurun ve babanızın birasının içine koyun. Bu şekilde uzun süre birasını soğuk ve keyfini gıcır tutabilirsiniz.

 

 

 

Bira Yapım Kiti

bira-yapim-kiti

Eğer bira sever bir babanız varsa, yeni biraları denemekten mutlaka çok zevk alıyordur. Babanızın kendi birasını kendi yapması için bira yapım kiti harika bir hediye olacak. Biranın olmasını beklerkenki heyecanını ve tadım sırasını an be an fotoğraflayın 🙂

 

 

 

Viski Taşı

viski-tasi

Rafine zevkleri olan ve viskisine buz kattığında tadının değişmesinden yakınan bir babanız varsa, viski taşları onun için harika bir hediye olacak. Bu şekilde viskisini sek ve soğuk içebilir. Bu kadar düşenceli bir çocuğu olduğu için babanız ne kadar da şanslı 🙂

 

 

 

Krep Pişirme Makinesi

krep-pisirme-makinesi

Krep sever bir babanız varsa, onunla birlikte mutfakta zevkli zaman geçirip, pişirdiğiniz kreplerin tadına da birlikte varabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Tatlı Tasarımlı Mutfak Önlükleri

mutfak-onlugu

Mutfakta zaman geçirmeyi ve yemek yapmaı seven bir babanız varsa, birbirinden şahane tasarımlı mutfak önlükleri çok hoşuna gidecek. Üzerinde sevdiği bir film kahramanı ya da Babalar Günü’ne özel bir tasarım bulunan mutfak önlükleri yemek yapmayı tercih etmeyen babaları bile mutfağa sokacak cinsten.

 

 

 

Starbucks Reserve Kahveleri

kahve-cekirdegi

Kahve içmeden güne başlamaktan nefret eden bir babaya sahipseniz, onu Babalar Günü’nde Starbucks Reserve Kahvelerden biri ile mutlu edebilirsiniz. Starbucks Reserve Kahveler çok çabuk tükenen ve belkide devamı gelmeyecek olan nadir ve inanılmaz özenle yetiştirilen kahve çekirdekleri. Evde bulunan kahve makinenize özel çekim yaptırabilir ve babanızın güne mutlu uyanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Mangal ve Barbekü Tarifleri Yemek Kitabı

mangal-tarifleri-kitabı

Hangi baba mangal yapmayı sevmez ki? Babanız mangala et atıp pişmesini bekleme seviyesini çoktan aştıysa ve kendine göre farklı marine soslar hazırlayıp mangalı bir kültür haline getirdiyse, bu kitap onu mutlu etmeye yarayacak.

 

 

 

 

Araç Buzdolabı

arac-buz-dolabi

Özellikle sıcak yaz aylarında arabada içecek tutmak bir dert. Araç buzdolabı ile babanızın araba yolculuğu boyunca içeceklerini soğuk tutmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

İlginç Tasarımlı Fincanlar

tasarim-fincan

Çay ve kahve seven babalar için ilginç tasarımlı kahve fincanları harika birer hediye olabilir. Tatlı babalarınıza şimdiye kadar söyleyemediklerinizi fincanların üzerindeki yazılarla anlatmanız da mümkün.

 

 

 

 

Mix&Go Blender

mix-go-blender

Vestel Mix&Go Blender milkshake ve meyveli süt sever, çocuk ruhlu babalar için harika bir hediye. Babalar Günü sabahı kahvaltıda babanıza güzel bir muzlu süt sunabilir, nasıl yaptığınızı sorduğunda da ona aldığınız Mix&Go Blender’ı gösterebilirsiniz. Bu hediyenin bir güzelliği de sizin de kullanabilecek olmanız 🙂

 

 

 

Bahçe Tipi Mangal/Barbekü

mangal

Babacığınız mangal yapmaya bayılıyor ancak mini boy mangalları yakmak için yere eğilememekten şikayet ediyorsa, bu Babalar Günü’nde ona Bahçe tipi bir mangal almayı düşünebilirsiniz. Bu şekilde eğilmeden bükülmeden etlerini cızbızlayabilecek.

 

 

 

 

Özel Yazılı Rakı Bardağı

raki-bardagi

Baştaki büyüğün önemini bilen ve size de öğreten keyif insanı babalarınızla mutlu mutlu tokuşturacağınız özel yazılı rakı kadehleri bu Babalar Günü’nde güzel bir hediye alternatifi olabilir.

 

 

 

 

Babalar Günü Kutlu Olsun 🙂

En Beğenilen