Patates Kızartması Seçimine Göre Nasıl Birisin?

[Toplam:2    Ortalama:3/5]

Patates Kızartması Seçimine Göre Nasıl Birisin? Patates kızartmasına aşık olduğunuzu adımız gibi biliyoruz, konusunu etmeye değmez. Ama patates kızartmasını nasıl tercih ettiğiniz önemli bir mesele.

Patates kızartması tercihiniz, ondan aldığınız hazzı etkilemiyor elbette, ama gelin patates kızarmasını yenilebilen bir kişilik testi olarak ele alalım. Seçimleriniz kişiliğiniz hakkında pek çok şeyi açığa çıkarıyor 🙂

Görelim bakalım Patates Kızartması Seçimine Göre Nasıl Birisin?

 

 

 

 

Klasik Patates Kızartması

klasik

Siz hayatı akışına bırakanlardansınız. ‘Nerede yesek?’ sorusuna yanıtınız ‘Nerede olursa’. Dinamik değilsiniz, ama kendinize ait hobileriniz var. Klasik patates kızartmasını tercih etmeniz gayet normal, çünkü orijinalliğe saygınız büyük. Yenilikçi değilsiniz, ama yenilikçi olanları takdir etmeyi biliyorsunuz.

 

 

Waffle Kesim Patates Kızartması

waffle-kesi

Sosyal bir kişiliğiniz var ve her ortama uyum sağlayabiliyorsunuz. İlgi odağı olma ihtiyacı görmeden, her ortamdaki boşluğu doldurabiliyorsunuz ve ne tesadüf ki, seçtiğiniz patates de boşluklarından dolayı seviliyor 🙂 Bilinç altınız bu patatesi hayattaki boşlukları deneyimlerle doldurmayı sevdiğiniz için seçiyor olabilir.

 

 

Kıvırcık Patates Kızartması

kivircik

Kararlı bir yapınız var ancak durumlarda başkalarının söylediklerini de dinlemeyi seviyorsunuz. İnsanlar sizin sevdiğiniz şeyleri sevmeyebilir ama siz kendi yolunuzda ilerliyorsunuz ve sizi durdurmaya kimsenin gücü yetmeyecek. Ne istediğinizi ve neyi sevdiğinizi biliyorsunuz. Genelde olaylar ve durumlar için büyük sorunlar çıkartmazken, biri işinize burnunu soktuğunda, gözünüz dönebilir.

 

Patates Köftesi

patates-koftesi

Kim ne derse desin, sizin hayatta tek bir amacınız var: eğlenmek! Şen makrak bir kişiliksiniz ve yüksek sesle gülüp konuşmaya bayılıyorsunuz. Bunda ne kötülük olabilir ki? Hayat keyif alınacak bir sürü harika şeyle dolu, ne kadar olgun bir kişiliğe de sahip olsanız, gülüp eğlenmeye, kutlamaya değecek bir şey her zaman bulunur!

 

 

Dalgalı Patates Kızartması

dalgali

Ele avuca sığmıyorsunuz. Bir liderin tüm özelliklerini taşıyorsunuz, ama pervazsız da değilsiniz. Bazen insanlarda fiziksel ya da duygusal bir tokat etkisi yaratıyorsunuz. Size bu tavrınızı biraz yumuşatmanız gerektiğini söyleyenler mutlaka olmuştur, ama bunu duymak sizi ortamlarda arkadaşlarınızı utandırmak ya da hiçbir şeyi önemsemediğinizi göstemek için daha da ateşlendirir.

 

Fransız Usulü Patates Kızartması / French Fries

french

Kalbinizin derinliklerinde çocukluğunuzu hiç kaybetmemişsiniz ve bu sizde bir gençlik iksiri etkisi yaratıyor. Hayal gücü ve yaratıcılığınız zirvede. Başkaları tarafından kaç yaşına geldiğiniz ve büyümeniz gerektiği telkinlerini duysanız da sizin yaşamak istediğiniz hayat bu!

 

 

Elma Dilim Patates Kızartması

elma-dilim

Kesinlikle boşa konuşmayan bir lidersiniz. Hatta bu sebeple boş konuştuğunu düşündüğünüz kişileri azarlamışlığınız bile var. Konuşurken jest ve mimikleri çok yoğun olarak kullanıyorsunuz. Pek çok konuda düşüncesini açıkça ve çekinmeden söylemeyi seviyorsunuz. Çekinmek pısırıklar içindir ve pısırıklar patates kızartmasını hak etmiyor!

 

 

Çedarlı Patates Kızartması

cheddar

Siz ya insanların ne düşündüğünü hiç önemsemiyorsunuz, ya da önemsemeyi çok uzun zaman önce bıraktınız. Ne istediğinizi biliyorsunuz ve istediklerinize sahip olacaksınız. Bir tane yaşama hakkı var ve siz bunu çok iyi yaşıyorsunuz. Sürekli olarak bir sonraki anda neler olacağını düşünmeden edemiyor ve varlığınızı nasıl daha iyi bir hale getirebilirsiniz diye düşünüyorsunuz.

 

Patates Kızartması Seçimine Göre Nasıl Birisin? testinden sonra, karakterinizin nasıl olduğunu öğrendiyseniz, artık en sevdiğiniz patates kızartmasını yapmak için mutfağa koşma zamanı!

 

En Beğenilen