Bir Erkek Arkadaştan Daha İyi Olan Çikolatalı Tatlılar

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Erkek Arkadaştan Daha İyi Olan Çikolatalı Tatlılar sayesinde erkek arkadaş yokluğu hissetmiyor, hatta erkek arkadaşımız olmadığı için seviniyoruz 😀 Hayır acınacak halde değiliz, sadece çikolata seviyoruz!

1. Çikolata Salamı

cikolata-salami-tarifi

Yok, bildiğimiz salam değil, hemen yüzünüzü buruşturmayın. Salam ama çikolatadan. Annişlerin yaptığı mozaik pastaya benzer bu tarif, İtalyan mutfağının en bilindik tariflerinden. Tarifi şurada bulabilirsiniz.

 2. Çikolatalı Pizza

cikolatali-pizza

Bakın ne diyoruz, çikolatalı pizza! Bir erkek arkadaş bu tariften ne kadar daha iyi olabilir ki? Olamaz elbette. Siz siz olun, çikolatalı pizzayı mutlaka deneyin. Denemeniz için tarifi burada.

 3. Çikolatalı Fransız Tartı

c-cc-a7ikolatali-fransiz-tarti

Bu güzel bey, pardon tarif, Fransız mutfağından. Kesip de yemelere kıyamayacağınız, boy boy fotoğrafını çekip paylaşmak isteyeceğiniz lezzetli tartın tarifini şuraya koyalım.

 4. Moelleux Au Chocolat

moelleux-au-chocolat

Adını söylemek zor olsa da, yemesi gayet basit. bir çırpıda yiyip dibini sıyıracağınız tarifin söyleyebildiğimiz ismi çikolatalı sufle. Adına ne derseniz deyin, ama yanında bir top kaymaklı dondurmanızı eksik etmeyin. Tarifi burada.

 5. Bourbonlu Karamelli Trüf Çikolata

bourbonlu-tru-cc-88f-c-cc-a7ikolata

Bu tarifi, gel deyince gelen git deyince giden bir erkek arkadaş gibi düşünebilirsiniz. Yani sonuçta siz isteyince ağzınıza atar, damağınızı şenlendirir, kalanı da sonraya bırakırsınız 🙂 Tarifi şurada.

 6. Truffle Kurabiye

truffle-kurabiye-tarifi

Bakmayın kurabiye olduğuna, buram buram çikolata tadını ilk ısırışta alacaksınız. Dışı kıtır, içi yumuşak. Aynı perdelerini kaldırınca kedi gibi olan bir erkek arkadaş. Yanınızda bir kupa kahve, birkaç da Truffle kurabiye varsa, erkek arkadaşa gerek var mı? Tarifi burada.

 7. Renkli Çikolata

renkli-cikolata-tarifi

Kapalı ve boğucu bir kış gününde yanınızda bu renkli, cicili bicili çikolatalar olduğunu hayal edin. Bir parça kırıp ağzınıza atıyorsunuz, o an güneş açıyor, tüm bulutlar kayboluyor..Hangi erkek arkadaş bunu yapabilir? Yapılışını burada bulabilirsiniz.

 8. Çikolatalı Mısır Patlağı

cikolatali-misir-patlagi

Bakın bu tarif, tam film izlerken atıştırmalık. Hüzünlü bir aşk filmi izlerken, bir erkek arkadaş omuzuna yatacağınıza, çikolatalı mısır patlağı dolu olan kasenize sarılabilir, gönlünüzce ağlayabilirsiniz. Lezzetli tarif şurada oluyor.

 9. Ev Yapımı Oreo

ev-yapimi-oreo-tarifi

Marketten temin edip bünyelere katkı maddesi doldurmak yerine, evinizde yapın. Sütünüzü alın, oreoları batırın ve keyifle arkanıza yaslanın. İyi ki erkek arkadaşınız yok, şimdi kim kalkıp hazırlanıcak da dışarı çıkıcak filan, boşversene! Tarifimiz burada.

 10. Çikolatalı Martini

c-cc-a7ikolatali-martini-tarifi

Evet bu tatlı değil, ama umurumuzda mı? Hayır! Çikolatalı Martini, bir erkek arkadaşın yokluğunu en hissettirmeyecek olan tarif. Buyrunuz yapılışı burada. Şerefe!

Bir Erkek Arkadaştan Daha İyi Olan Çikolatalı Tatlılar’a eklemek istediğiniz, sizi gerçekten mutlu eden farklı tarifler var mı? O halde yorumlara geliyorsunuz 🙂

Afiyetler olsun!

Link to original

İlginizi Çekebilir

En Beğenilen